Eviniz, bahçeniz, teras ve balkonlarınızda yeşili yaşatmak için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz….

KURUMSAL

İnsana, topluma ve tabi ki doğaya saygılı bir değer anlayışına sahip olan Toprak Garden her zaman işinde uzman olmak için kendini geliştirerek, mükemmellik arayışından vazgeçmemiştir.

Dünyanın pek çok farklı bölgesinden temin ettiği geniş ürün ağıyla Türkiye’de ki en büyük bitki tedarikçisi olmayı başarmıştır.

Hiçbir yerde bulamayacağınız iç mekan ve dış mekan bitkileri, koleksiyon kaktüs çeşitleri ve yine hiçbir yerde bulamayacağınız kuru ve şoklanmış çiçeklerle sektörde ön sıralarda olmanın gururunu yaşamaktadır.

Firmamız yerli ve ithal bitkiler olmak üzere sizlere sunacağı geniş ürün yelpazesiyle kendi botanik bahçenizi yaratmanız için her zaman yanınızdadır.

Toprak Garden iç ve dış mekân dekorasyonunun, önemli bir bölümünü oluşturan bitki ve bitki ile ilgili her tür malzemenin satışa sunulduğu bir mekân olarak kuruldu.

Türkiye’nin bitki dekorasyon kültürünün nabzını elinde tutarak, tüm yerli ürünleri ve istekler doğrultusundaki ithâl çeşitleri aynı çatı altında toplamak faaliyetimizin amacıdır.

Toprak Garden kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla bitkilerini üretmeyi, doğanın güzelliklerini çeşitlilikler içerisinde müşterilerine sunmayı misyon olarak benimsemiştir.

Ayrıca bu çeşitliliği sağlarken gerek yerli üretimleri, gerekse ithal bitkileri piyasaya göre her zaman uygun fiyatlarda sunarak, müşterilerini memnun etmek en büyük gayelerinden biri olmuştur.